BIP Żłobek Miejski w Bielsku Białej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Przeglądasz Obsługa BIP

Obsługa BIP

Drukuj

Menu tematyczne (menu biuletynu), znajdujące się po lewej stronie służy do wyboru kategorii informacji. Kliknięcie na wybrana kategorię powoduje wyświetlenie informacji należących do tej kategorii.

W niektórych przypadkach informacje mogą być rozszerzone na kolejnych podstronach. Aby obejrzeć całą informację należy kliknąć odnośnik zatytułowany "czytaj więcej" lub temat artykułu.

Odnośniki to elementy strony które wyróżniają się kolorem, rodzajem lub podkreśleniem czcionki przy wskazaniu myszką na nie.

Każda strona z informacjami może zostać wydrukowana po kliknięciu w ikonę drukarki, znajdującą się w górnym, prawym rogu konkretnej podstrony.
Po kliknięciu w ikonę drukarki strona zostanie sformatowana do formatu druku. Kolejne wciśnięcie ikony drukarki spowoduje uruchomienie akcji drukowania.

Do strony początkowej prowadzi odnośnik "Informacje podstawowe", szybki przegląd wszystkich stron wchodzących w skład BIP umożliwia odnośnik "Mapa strony".

Przeszukiwanie całej zawartości serwisu umożliwia pole wyszukiwarki, znajdujące się pod lewym menu strony, w którym można wpisać szukane wyrażenie i następnie uzyskać wynik po kliknięciu w przycisk "szukaj".

Wytworzył: Administrator Systemu BIP
Data informacji: 2011-11-18 08:44:36
Opublikował: Administrator Systemu BIP
Data publikacji: 2011-11-18 09:45:09
Odsłon: 2321
Dziennik zmian